87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70! 69 68!

Mám pocit, že nežiji, ve své vlastní režii

20. července 2014 v 9:54
Zdravím dámy,

nepředpokládám, že by sem ještě někdo zavítal, ale třeba někdy někdo sem omylem klikne. Musím říct, že poslední doba byla naprosto šílená. Po všech problémech s bakalářkou jsem ji nakonec dopsala a odevzdala v řádném termínu. To, že jsem ji odevzdala bez toho, aby si ji vedoucí přečetl, vázala ji jen pár hodin před odevzdáním, ve škole zuřila, co za kraviny si tam ještě vymýšlejí, už řešit naštěstí nemusím. Nakonec jsem práci obhájila na B. Jsem docela ráda.
Kupodivu jsem přežila i státnice. Pořád jsem se nemohla začít učit. Napřed, jak začnu v lednu, v únoru, v březnu..., poté, co odevzdám bakalářku, měsíc před státnicemi, dva týdny předem, týden... Učila jsem se nakonec asi pět dní. Před státnicema jsem spala se spolužačkou na koleji, tam jsem zjistila, co všechno ona chápe jinak než já, snažily jsme se projet všechno možné, ale samozřejmě nezbyl čas. Spát jsem šla o půlnoci, kdy nějací chytráci ještě seděli na kolejích venku u grilu, hráli na kytaru a zpývali. Hm, takže jsem usnula někdy ve tři ráno a v šest už jsem byla zase vzhůru. Musím říct, že jsem si nakonec vytáhla dvě parádní otázku a jednu, co celkem šla, takže jsem odstátnicovala na samé A.
A co po státnicích? Rozhodla jsem se, že mi bakalář stačí. Jenže..., když jsem šla na pracák, tak jsem si přišla jako největší nula. Když hledám práci, tak všude mají takové požadavky, které nesplňuji (praxi, řidičák, ten a ten jazyk ovládaný plynule). Nakonec si říkám, jestli bych si přece jen ještě neměla dát přihlášku na magistra. Nevím. Tak jsem se těšila, že mi skončí škola, a teď tohle? Přemýšlím, že bych odjela do Anglie nebo do Irska jako au-pair. Asi na rok nebo na půl roku, a tam se rozhodnu, jestli si na jaře dám přihlášku někam (když mi nehrábne a nehodím si ji někam do druhého kola).

~

snídaně:
- ovesná kaše se skořicí (1 154 kj)

nápoje:
- káva bez cukru a mléka
- 500ml vody
 


Komentáře

1 Shagy | Web | 26. července 2014 v 17:44 | Reagovat

Já sem ještě chodím :)

Jinak s tou bakalářkou jsem to měla podobně. Akorát mi ještě chyběj dvě státnice, ale rozhodla jsem se to odložit o rok, protože na Mgr. zatim taky nejdu a chci bejt ještě student :D Aspoň budu mít čas na brigády. Jinak gratuluju ke skvělejm známkám, já takhle dobrá nejsem.

2 tequilla | 1. srpna 2014 v 15:09 | Reagovat

[1]: Já taky přemýšlela, že si odložím státnice na srpen, ale pak jsem to riskla, když nad tím, tak přemýšlím, tak je zrovna docela dost blbý nebýt student. Jsem na pracáku, mám sice brigádu, ale můžu tam být jen 70 hodin kvůli tomu pracáku pokud nechci, aby mě vyřadili..., je to celé k ničemu přijde mi.

3 Terez | Web | 12. června 2016 v 21:49 | Reagovat

Ahoj, máš krásný blog.
Já si dnes založila blog na téma fit recepty a napsala tak dneska svůj první receptík pro vás. Máš- li aspoň trošku zájem, mrkni se :-P
Začátky jsou těžké a každý komentík pomůže k jejímu rozjetí.Děkuji :-)

4 windows product key | E-mail | Web | 22. června 2018 v 12:18 | Reagovat

I think this is an informative post and it is very useful and knowledgeable. I really enjoyed reading this post. big fan, thank you!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama