87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70! 69 68!

Červenec 2014

Mám pocit, že nežiji, ve své vlastní režii

20. července 2014 v 9:54
Zdravím dámy,

nepředpokládám, že by sem ještě někdo zavítal, ale třeba někdy někdo sem omylem klikne. Musím říct, že poslední doba byla naprosto šílená. Po všech problémech s bakalářkou jsem ji nakonec dopsala a odevzdala v řádném termínu. To, že jsem ji odevzdala bez toho, aby si ji vedoucí přečetl, vázala ji jen pár hodin před odevzdáním, ve škole zuřila, co za kraviny si tam ještě vymýšlejí, už řešit naštěstí nemusím. Nakonec jsem práci obhájila na B. Jsem docela ráda.
Kupodivu jsem přežila i státnice. Pořád jsem se nemohla začít učit. Napřed, jak začnu v lednu, v únoru, v březnu..., poté, co odevzdám bakalářku, měsíc před státnicemi, dva týdny předem, týden... Učila jsem se nakonec asi pět dní. Před státnicema jsem spala se spolužačkou na koleji, tam jsem zjistila, co všechno ona chápe jinak než já, snažily jsme se projet všechno možné, ale samozřejmě nezbyl čas. Spát jsem šla o půlnoci, kdy nějací chytráci ještě seděli na kolejích venku u grilu, hráli na kytaru a zpývali. Hm, takže jsem usnula někdy ve tři ráno a v šest už jsem byla zase vzhůru. Musím říct, že jsem si nakonec vytáhla dvě parádní otázku a jednu, co celkem šla, takže jsem odstátnicovala na samé A.
A co po státnicích? Rozhodla jsem se, že mi bakalář stačí. Jenže..., když jsem šla na pracák, tak jsem si přišla jako největší nula. Když hledám práci, tak všude mají takové požadavky, které nesplňuji (praxi, řidičák, ten a ten jazyk ovládaný plynule). Nakonec si říkám, jestli bych si přece jen ještě neměla dát přihlášku na magistra. Nevím. Tak jsem se těšila, že mi skončí škola, a teď tohle? Přemýšlím, že bych odjela do Anglie nebo do Irska jako au-pair. Asi na rok nebo na půl roku, a tam se rozhodnu, jestli si na jaře dám přihlášku někam (když mi nehrábne a nehodím si ji někam do druhého kola).

~

snídaně:
- ovesná kaše se skořicí (1 154 kj)

nápoje:
- káva bez cukru a mléka
- 500ml vody