87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70! 69 68!

Březen 2014

A bude hůř

31. března 2014 v 0:38
Ahoj,

nemůžu uvěřit, že je to zase taková doba, co jsem se neozvala, ale bohužel. Nějak není nálada, chuť ani čas. Peru s bakalářkou, která má pořád šíleně málo stránek, s vedoucím, jehož jediná reakce je, že mám pokračovat v psaní a s neschopností dokopat se k učení.

Když pominu učení, tak dělám jen blbosti a dělám si život těžší. Nadšeně čekám na další zprávu od jednoho kluka, který bydlí přes půlku republiky daleko, takže vím, že to nemá cenu, občas si píšu s někým klukem, kterému jsem pod vlivem vodky dala číslo a děsím se toho, že si jeden kamarád na mě začíná dělat nároky větší než přísluší kamarádství. Hlavně mě děsí, jak plánuje věci dopředu. Prostě bych teď chtěla být hrozně daleko a všechno nechat za sebou.

Co se týče jídelníčků, tak se docela stydím. Hlavně jsem v posleddní době zařadila sladkosti na nervy, z čehož jsem nešťastná, protože jsem takovou dobu vydržela bez z nich ve větším množství..., celkově si říkám, že potřebuju si udělat plán dne, něco ve smyslu v tolik a tolik se budu učit, pak si zacvičím, pak si udělám kousek bakalářky a začít pravidelně jíst. Hm, dnešní jídelníček ani nemám chuť psát, ale:

- 3x špekáček
- 1x grilované kuřecí maso
- 1x lentilky
- 3x toast se sýrem a šunkou a chili

Jinak váha se mi drží kolem 69,5 kg! Nemůžu pořád věřit, že mám pod 70 kilo, že jsem zvládla svůj prvotní cíl. Musím přiznat, že mám ze sebe radost. Dokonce jsem viděla fotky od kamaráda, kde jsem si musela přiznat, že vypadám docela hubeně, hlavně oproti skoro devadesáti kilům. Dolů bych chtěla ještě jedno kilo, mít kolem 68,5 a věnovat se zpevnění těla.

Instagram: joyceromana

Nálada pod psa

4. března 2014 v 14:32
Včera jsem vedoucímu bakalářky kousek z mé práce, jeho reakcí byla jedna věta, která říkala, že mám za ním dojet. Už jen z toho mi bylo jasné, že to něčetl, chce mě táhnout přes půlku republiky k němu, aby mi za deset minut řekl, co má blbě. Tudíž jsem se omluvila a poprosila ho, jestli by mi to mohl napsat mailem. Hm, mohl - celé blbě, všechno blbě. Chce se mi z toho trochu brečet, protože nevím, co s tím dělat, jak to předělat. Navíc dneska jsem se dozvěděla, že bakalářka má mít 50 stránek a ne 30, jak jsem si naivně myslela. Jsem trochu v prdeli.
Přemýšlím, jestli by mi třeba neporadila manželka od strejdy, která má vystudovaný stejný obor jako já, ale... tak trochu se hodně nemáme rády :D

;)

- 200g kompotovaných broskví
- 170ml čočkové polévky
- 300g nudlí s kuřecím masem, zeleninou a omáčkou