87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70! 69 68!

Říjen 2013

Was I ever loved by you?

30. října 2013 v 20:53
Je mi dneska nějak smutno. Jeden můj poslední expřítel si našel novou holku, takže zaplňuje facebook jejich společnýma fotkama. Přeju mu to, ale na druhou stranu mě to dost překvapilo, nějak jsem to nečekala. Každopádně jsem s ním nechtěla být, ale teď si říkám, že jsem mohla mít alespoň někoho. Jsem jak dítě, které si nehraje s hračkou, ale když s ní vidí někoho jiného, tak ji chce :)
Ale to není ten hlavní problém. Potkala jsem po dlouhé době kluka, který se mi líbí, vážně s ním chci být, ale mám pocit, že on se mnou ne. Za poslední rok a půl jsme spolu několikrát byli venku, užívali si pořádné líbačky, vždycky si chvíli psali a najednou nic. Neměl čas. Pak jsme se spolu vyspali, z čehož jsem byla celkem překvapená, takže jsem pak od něj z bytu zdrhla. Od té doby jsme se potkali jen párkrát a neřekli si víc než 'ahoj', až do teď. Potkali jsme se v hospodě, doprovodil mě domů, pozval mě druhý den ven. Jenže další den napsal, že nestíhá. Hm, pak jsem byla u něj ve vesnici za kámoškou, a když to zjistil, tak mi psal, že proč jsem se u něj nestavila, chvíli jsme si ještě psali a pak zase přestal odpovídat. Vrr..., nevím, co si myslet, deptá mě to.

LISSETTE

Dlouhý den

8. října 2013 v 22:27
Ahoj holky,

myslím, že umřu. Pět hodiny jsem seděla na dvaceti stránkama v angličtině, které jsem se snažila pochopit, o co se sakra jedná, protože odborná angličtina a já - nejsem kamarádi. Z toho jsem pak měla udělat resumé a přidat svůj vlastní názor. Jsem nevýslovně šťastná, že je to za mnou, protože během práce mě neuvěřitelně sraly spolubydlící, které po sobě hulákaly neuvěřitelné kraviny a já chytala nerva.
Celkově dnešní den je na odpis, konzultace k bakalářce mě taky celkem dost vykolejila. Ve své podstatě mi ta předchozí vedoucí schválila všechno špatně!

Adela and Tessie

snídaně:
- bílý jogurt + hrst oříšků

svačina:
- dvě mandarinky + okurka

oběd + večeře:
- 200g rýžových nudlí
- 300g červené řepy
- půlka okurky
- 130g rajčat
- 450g kukuřice

(čtvrtka mi zbyla na druhý den)

neplánovaně: arašídy v těstíčku k psaní práce, na nervy :(

Mám radost

3. října 2013 v 14:25
Ahoj holky,

včera v noci jsem na sebe koukala do zrcadla a přišlo mi, že jsem e trochu změnila, sice ne moc, ale stejně mě to upoutalo. Mám pocit, že mi trochu zhubly tváře. Takže dneska ráno jsem si stoupla na váhu a mám o kilo méně! Nemohla jsem uvěřit, když jsem tam viděla 76! Dokonce jsem tu váhu i trochu posouvala, abych se ujistila, že to není nějaká chyba :D
Vážně mě to potěšilo, protože díky své nemoci tři týdny necvičím, naopak jím uprostřed noci, protože mi je z těch prášků lehce blbě a navíc jsem nemohla odolat lentilkám :D

Follow Me On Tumblr http://cokgulenadam.tumblr.com/