87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70! 69 68!

Září 2013

Nápad na dárek?

29. září 2013 v 10:55
Včera jsem jen tak prouzdala po internetu a našla jsem interaktivní podložku TVfit pro zapojení do televize. Jak jsem na to koukala, tak to vypadá celkem zajímavě a nemusel by to být špatný dárek na Vánoce. Podložka vlastě obsahuje různé typy cvičení, kde je vždycky řečeno, jak se cvik provádí, jsou tam napsané kalorie, které při cvičení spálíme a zřejmě podložka kontroluje, jestli cvik děláme správně. Kromě toho by tam měly být různé hry a zároveň fungovat jako taneční podložka.
Na netu jsem podložku našla cca za 1500,-

Tak co na to říkáte? Myslíte, že by to mohla být dobrá investice? Trochu se bojím, aby se podložka rychle neokoukala, a pak nám doma neležela, no na druhou stranu by to zase mohlo dokopat k cvičení některé členy domácnosti, kteří to pořád odkládají. Taky by mě docela zajímalo, jestli se cviky dají naprogramovat nějak za sebou a nebo po každém cviku musí člověk klikat na další.

posilování s TvFit
Obrázek z http://www.tvfit.cz/cs/, kde najdete i víc informací.

Angína

27. září 2013 v 9:47
Ahoj holky,

tak už dva týdny jsem nemocná. Začalo to bolestí krku a horečkou, kdy jsem si myslela, že se sama vyléčím lékama z lékárny. Samozřejmě to nezabralo a po dvou týdnech jsem tedy opravdu začala k doktorce, která mi nasadila na další týden antibiotika. Asi jsem k ní měla jít dřív a nemusela jsem sedět ve škole a svíjet se pod návaly kašle. A k tomu všemu se mi navíc ve škole rozbil počítač, tak jsem byla bez netu!

Navíc na koleji mám nové spolubydlící a to kompletně. Holky u mě v pokoji jsou celkem ok. Je pořád nezvyk tam mít někoho cizího, navíc dvě dobré kámošky ze střední, takže si přijdu trochu mimo, ale zatím se s nimi dalo vyjít. Ovšem holky vedle v pokoji. Grr. Mám pocit, že jsou prasata. Kde jim co odpadne do ruky, to tam nechají, smaží si jídlo na pánvičce, olej postříká celý vařit, ale ony nejsou schopné to po sobě uklidit, atp. Zatím jsem z nich dost na nervy. Ve škole na mě padl další šok, kromě rozbitého počítače, mám nového vedoucího bakalářky. A zrovna pána, kterého nemám moc ráda, nemám s ním společné názory a snažila jsem se nedostat hlavně k němu. Když se daří..., ale alespoň ho nebudu mít jako oponenta, tedy pokud mě k obhajově vůbec pustí.

Každopádně díky nemoci samozřejmě necvičím, a až na nějaký ten kousek mého narozeninového dortu se mi daří jíst zdravě (ani hlavně nemám chuť jíst vůbec). Až se zase uzdravím, tak hádám, že s výzvama budu muset začít od začátku, protože přeci jen tři týdny pauza je dost :D

Tumbr

Zlomyslnost

10. září 2013 v 11:36
Ahoj,

zrovna jsem se podívala na nově upravený předběžný rozvrh a mám pocit, že mě klepne. Sakra, kdo ty rozvrhy sestavuje? Přijde mi, že ti lidi jsou hrozně zlomyslní, jinak si to neumím vysvětlit. Nejhorší je první a poslední den, kdy mám výuku. A nevěřím, že se to už změní.

Inject me with perfection

9.9

oběd:
- rizoto se sýrem

svačina:
- pribináček
- hrst bebe mini sušenek
- rozpustná káva (bez mléka a cukru)

večeře:
- rizoto

svačina:
- hrozny (jasně, ovoce večer není vhodné, ale měla jsem na něco hroznou chuť, zelenina nebyla po ruce a do čokolády jsem jit nechtěla :D)

pití:
- 3l čisté vody

Krásný víkend

8. září 2013 v 14:03
Ahoj holky,

mám pocit, že bych se pořád měla omlouvat, že naprosto nestíhám a nepíšu se tam často, jak bych chtěla. Moc doufám, že se začátkem školy se to o hodně zlepší. Přece jen hodiny trávené na koleji či na přednáškách skýtají mnoho možností.
Díky blížícímu se začátku školy jsem se rozhodla, že se budu vážit vždycky jen v sobotu. Včera tedy nadešel Den D a s jistým uspokojením jsem sledovala, že za týden mi váha klesla o půl kila. Hned má člověk lepší náladu a chuť dál dbát na svůj jídelníček.
Taky jsem se pustila do cvičení. Tentokrát do menší šílenosti než je Jill :). Dala jsem se na 30 denní výzvu kliků a squatů. Doufám, že budu mít nějaké výsledky :)

♥☺☻ | via Tumblr

11:00
- Borůvkový jogurtový nápoj

14:00
- 2ks rozpečené bagetky s tomatem a sýrem

Míry a váha

1. září 2013 v 17:37
Ahoj,

jak jsem chtěla přesvědčit kamarádku k hubnutí, tak se mi to podařilo. Teda alespoň si myslím, že jsem ji trochu namotivovala. Udělaly jsme si základní pravidla, řekly si co budeme cvičit a pořádně se přeměřily (a nebo se pokusily o to, aby jsme vzaly míry na těch správných místech, ehem :))

31.8. 2013JuicieTequilla
výška160 cm178 cm
váha83,7 kg78,3 kg
BMI3225
o. prsou113 cm100 cm
o. pasu94 cm82 cm
o. boků118 cm104 cm
o. paže35 cm33 cm
o. stehna70 cm61 cm