87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70! 69 68!

Srpen 2013

Pomalu to končí

23. srpna 2013 v 15:37
Nevím, jak se to stalo, ale kalendář mi tvrdí, že příští týden už je září. Cože? Přijde mi, že celý srpen hrozně rychle utekl, dokonce jsem jaksi pozapomněla i na blog. V podstatě jsem tenhle měsíc nic moc nedělala, jen jsem odpočívala, odpočívala a užívala si nových knížek, nových přátel a sem tam pivka.
To bych se tedy neměla divit, když jsem se prohlížela v zrcadle, a přišlo mi, že jsem nějak přibrala. Sice ne váhově, ale přes břicho. Zase se prostě musím pustit do cvičení!

Momentálně se snažím přesvědčit kamarádku, ať jde do hubnutí se mnou. Ona sama ví, že by to potřebovala, ale nikdy se k tomu nedokope, takže doufám, že se nějak odhodláme společně. Zatím s tím souhlasila, takže chci kut železo dokud je žhavé :)

Do pondělí bych chtěla sepsat nějaký program, který bysme dodražovaly. Takové to klasické: jíst po třech hodinách, vypít minimálně dva litry čisté vody, nepít sladké limonády a nepít tvrdý alkohol (obávám se, že se kámoška piva a vína prostě nevzdá!), co všechno napadá vás? Za každou radu budu ráda :)
A taky jsem vymyslela odměnu pokud shodíme obě na naši požadovanou váhu - tetování. Už je to nějakou dobu, co jsme si chtěly udělat společné tetování, ale z finančních důvodů to odkládáme, ale pak bysme do toho konečně mohly jít :)

Kenzas

Dnešní jídelníček:

- pečené kuře s rýží
- Florian -> jogurtový nápoj s příchutí třešně

Hello August

1. srpna 2013 v 15:11
Ahoj,

prozraďte mi, co celé prázdniny děláte? Poslední týden a kousek jsem doma a včera/dneska jsem se začala celkem nudit. Nemám co dělat, a když mám, tak se mi nic nechce. Jsem sama sobě protivná...
Dneska jsem dobrala léky na nohu, tak jsem se rozhodla, že si zkusím zacvičit a vyzkouším, co noha vydrží a jestli je vážně v pohodě. Pak mám v plánu si dát koupel na nohy, protože moje paty jsou v hrozném stavu, stejně tak mám vlasy od slunka hrozně vysušený, tak si asi udělám beauty day.
Možná se dokopu k tomu skočit do obchodu, mám chuť vyzkoušet upéct lasagne nebo udělat cheesecake :D

First Class | via Tumblr

---

oběd:
- zeleninová polévka
- dva karbanátky a šťouchané brambory
- chili

svačina:
- 160g meruněk

pití:
- 1,5l čisté vody

plánovaný pohyb:
- 10 minute cardio warm up
- "kliková výzva"
- výzva bříško

Masový koláč

1. srpna 2013 v 15:05
Ahoj,
přidávám recept na masový koláč, který jsme u nás doma nedávno dělali poprvé, ale všichni jsme si na něm hrozně pochutnali, tak jsme ho druhý den museli upéct znovu :)