87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70! 69 68!

Květen 2013

Prázdniny?

24. května 2013 v 12:44
Ahoj,

zkoušky jsou oficiálně za mnou, všechny jsem je udělala a dokonce na první pokus. To, že musím poslat dva úkoly a jednu seminárku mě trápí už docela málo, protože to prostě už nějak dám. Mimochodem jeden referát jsem už odeslala, jupí!

Plán na dalších pár dní je celkem jasný. Večer jdu s kamarádkou na jednu akci, která je u nás ve městě, zítra mám sraz s babičkou a v neděli s tátou jedeme vyzvednout mé věci. Mimo to bych si měla hodit přihlášku na brigádu a doufat, že mě vezmou.

A jinak vlastně nic pevně dáno nemám, což znamená, že nemám žádné výmluvy a můžu se pořádě snažit dosáhnout své vysněné váhy. Momentálně chci znovu odcvičit celý shred od Jillian, abych se dostala do cvičení a pak něco dalšího. Podstatné je pro mě si zase zvyknout opravdu každý den, ať se děje, co se děje, zvednout zadek a cvičit!

Large

oběd:
- cca 200ml špenátové polévky
- menší kuřecí řízek v bramboráku, příloha dušená zelenina

svačina:
- žitný rohlík s vepřovou šunkou a eidamem

17.května

17. května 2013 v 11:17
Ahoj holky,

fakt občas nechápu mou mámu. Včera mi říkala, že jde s kámoškou do města, tak jsme se ji ptala, jestli můžu jít taky, že si potřebuju zařídit nějaké věci na těch samých místech jako ona. V pohodě, řekla že jasně, atp. A dneska ráno? Oznámila mi, že odchází do města a odešla. Prostě mě to naštvalo, to by ji jako něco udělalo kdyby pět minut počkala až se obleču? Vrchol tomu ještě nasadila tím, že chtěla udělat na oběd špekáčky. Zrovna včera jsem si řekla, že si od dnešního dne budu zase hlídat pořádně jídelníček a ona s tímhle..., ale tak to už je i moje přecitlivělost.
Poslední dobou můj zdravý jídelníček šel do kytek a to vlastně díky alkoholu. Když piju, tak to zajídám brambůrkama, které se tam vždycky najdu, aby mi nebylo špatně, atp. Mám pocit, že vždycky nejvíc piju s lidma na kolejích, takže v létě tohle problém nebude. Každopádně jsem ale ráda, že se mi váha nezvedla, ale zůstala na tom stejném čísle.

Ohledně školy to jde zatím celkem dobře. Zatím všechny zkoušky mám, čekám už jen na výsledek jedné, která byla písemně, ale u které jsem skoro nic nevěděla. Sama jsem byla překvapená, jak ty otázky byly těžké, ale stejně ve skrytu duše doufám, že to mám. Věci na koleji jsem si pomalu naskládala do tašek a krabic, ještě mi toho chybí pár dobalit, ale to se zvládne příští týden.

Large

My hobby is sleeping

13. května 2013 v 10:15
LargeAhoj,

přijdu si jako zombie, co se do sebe snaží nasoukat čaj. Nesnáším, když jdu spát ve tři ráno a musím pak vstávat brzo (tedy v devět, ale pro mě je to brzo), potřebovala bych ještě dvě-tři hodiny. Ale můžu si za to sama, potřebovala jsem jít nutně ke kadeřnici a dobarvit si odrosty (jsem paranoidní, po letech se mi podařilo mít na hlavě barvu, o které jsem vždycky snila, tak si to fakt nechci pokazit barvou z drogerie, která by chytla naprosto jinak). Kupodivu se u ní objevilo místo, takže za chvíli pádím.
Dneska pak asi pojedu na koleje, abych se před zítřejší zkouškou pořádně vyspala a ještě něco málo doučila, tak snad mi to vyjde. Počítám, že by tam měla být jen jedna spolubydlící a možná někdo vedle v pokojích, takže paráda.snídaně:
- žitný rohlík s lučinou a kolečky salámu (jediného, co jsem doma u nás našla :D)
- 200ml čaje bez cukru

oběd:
- zeleninová polévka
- kuřecí maso s rýží

Seznam plánů na prázdniny

12. května 2013 v 14:51
Ahoj,

vážně se už těším na léto! Žádné povinnosti, teplé počasí, které snad chvíli vydrží a odpočinek před dalším těžkým školním rokem. Aby mi to čekání na prázdniny uteklo rychleji, tak si v hlavě dávám dohromady plán, co bych měla o prázdninách všechno dělat (abych zase nezapomněla) a průběžně plány hodlám aktualizovat.

 • chodit ráno běhat se psem
 • jet na festival
 • pravidelně cvičit
 • naučit se šíst, resp. ušít něco
 • zkusit většinu DIY návodů, které si celý rok ukládám
 • zlepšit si ruštinu
 • uklidit si pokoj, nejlépe ho celý vyskládat, přeskládat, atp.
 • jet s kámoškou stanovat
 • navštívit alespoň dva kamarády v místě jejich bydliště
 • dokopat se k návštěvě zubařky (!!!)
 • přečíst min. 10 knih
 • jet do zahraničí
 • mít alespoň na měsíc brigádu (pořád nemůžu nic najít na léto)
 • zkusit se dostat na 70kg (?)
Tumblr_m2nec1bxpm1qdawawo1_500_large
A k moři bych jela hned...

Hold your breath and count to ten

10. května 2013 v 12:37
Tumblr_mkwbhqacw51rr6ipbo1_500_largeAhoj holky,

rozhodla jsem se, že se zase musím víc soustředit na jídelníčky a nevymlouvat se na školu. Teda je pravda, že ve škole toho bylo hodně, ale říkám si, že za rok budu mít u státnic toho stresu ještě víc a nechci dopadnout jako koule. Mám výsledky ze dvou zkoušek a obě jsem úspěšně udělala, na výsledky tří ještě čekám a dvě mám před sebou. Jakmile to bude za mnou, tak už jen napíšu nějaké práce a jsem svobodná! Jupííí...

Taky mi přijde, že se můj osobní život začíná trochu rozmotávat, ale jen trochu. Myslím, že jsem se dostala přes svého ex. Před pár týdny jsme se spolu vyspali, když jsem se dost opila, ale... Nebylo to fajn, vůbec ne. On se mi pak neozval /i když sliboval/ a já se mu vlastně už taky ozvat nechtěla. Pokrok! Teď jsem na jedné pařbě na kolejích potkala kluka. Skončilo to podobně jako s mým ex /sama na sebe zírám, jak jsem změnila své chování!/, ale tady tenhle..., má zájem, chce mě poznat a díky tomu toho, co se stalo, nelituju.
Víte, říkám si, že jsem teď víc sebevědomá, mám chuť se bavit a poznávat lidi a nepřemýšlím, jestli si říkají "ta holka je tak hrozně tlustá, s tou bych nikdy nic neměl", prostě žiju.

A jinak jsem se dneska vážila - 78,9 kg. Měla jsem už míň, ale vzhledem k té čokoládě a alkoholu jsem ráda, že to zůstalo pod 80!

oběd:
- rajská polévka
- zapečené těstoviny
- 1l vody

svačina:
- capuccino s mlékem
- fresh nápoj (jahody, pomeranč, jablko)

"Jím proto, abych žil, nežiji proto, abych jedl."
Sokrates

Víkend? Kde?

7. května 2013 v 20:02
Ahoj,

tak jsem dneska měla třetí zkoušku a jsem docela zvědavá na výsledky. Měla jsem z toho celkem dobrý pocit, ale reakce doktora na mou práci mě poněkud zarazila, ale stejně doufám, že to půjde dobře.
Dneska jsem se těšila, jak si užiju pohodový večer, kouknu na nějaký seriál na počítači a místo toho mě přesvědčil kamarád, že ke mě na kolejní pokoj dojde ještě s pár lidma, trochu se opijeme a půjdeme někam ven. Tak doufám, že to bude fajn...

snídaně:
- ovesná kaše - čokoládová

oběd:
- čočková polévka

svačina:
- koprová omáčka
- 2 vejce
- knedlík

včeře:
- 500g hroznů

Ano, pořád jde vidět, že to prostě teď nedávám, ale aspoň žádná čokoláda jako při včerejším učením, ale zase přijde alkohol :(

Žiju, ale...

5. května 2013 v 16:01
Ahoj holky,

jak se máte? Já se už nehorážně těším až bude po zkouškovém. Poslední dobou jsem dopisovala všechny možné eseje, seminárky, referáty a ještě to nemám všechno. Nestíhám. Učím se na zkoušky, které mám v pondělí, pak v úterý a ve čtvrtek. Vzhledem k tomu, že nevím, co se učit dřív, tak mám dojem, že se neučím nic jen panikařím. Mám jeden vážně těžký předmět, kterému nerozumím, pořádně to neumím počítat a topím se v tom. Nechci to zítra vidět.
Jsem nervózní a žeru. Za posledních pár dní jsem sežrala tolik sladkostí. A žádná zelenina či ovoce.

Potřebuju se probrat.

Navíc teď se mi rozbil nedávno počítač, byla jsem v čoku vzhledem k rozepsaným pracím, ale stavila jsem se v opravně, kterou máme blízko domu a byla jsem nadšená. Ochotní pánové, kteří mi počítač opravili levně a za pár hodin!

Aspoň pomalu plánuju léto, zatím nemám brigádu, tak si říkám, co budu dělat. Chtěla bych začít každé ráno chodit běhat se psem, protože potřebujeme zhubnout oba. Ráda bych každý den cvičila. Chtěla bych se naučit číst. Zlepšit se v ruštině a angličtině. Jet na festival. Probrat skříň a prodat nějaké oblečení. Jet s kámoškou někam. Kompletně uklidit si pokoj.