87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70! 69 68!

Březen 2013

Únava

28. března 2013 v 23:56
Ahoj,

jak se dneska máte? Já si přijdu naprosto únavená. Dneska jsem jela ze školy domů, cesta trvá něco přes čtyři hodiny, ale obvykle je v pohodě, jenže takhle před Velikonoci se rozhodlo moc lidí, že bude cestovat, takže než jsem ve vlaku našla vůbec prázdné sedadlo, tak mi to dalo zabrat. Obvykle sedávám hezky sama, rozložím si své věci (notebook nebo knížku) a cesta uteče, ale dneska... alespoň jsem měla výhled na hrozně hezkého kluka, když nic jiného.

Když jsem přestupovala na bus, tak jsem neměla ani chuť spěchat. Měla jsem se sejít s jednou kámoškou a vzít si od ní nové boty, které jsem si k ní objednala, a ono prd - neměla čas, takže si je vezmu zítra. Hrozně se na ně těším. Vůbec mám poslední dobou ráda nové oblečení. Když jsem přijela domů, tak na mě čekaly dvoje kalhoty, co jsem vyměnila s jednou paní za halenku, která mi byla velká. Ji byly kalhoty zase malé. A jsem spokojená. Oboje mi hezky sedí. No, a zítra plánuju poohlédnout se po bundě na jaro.

A jinak - od příštího týdne musím zase cvičit. Hrozně se mi do toho nechce (což bude tím dneškem a únavou), ale musím se do toho zase postupně dostat ;)

Tumblr_ltq8zxwjpu1qh96qmo1_500_large

Proč...

27. března 2013 v 21:57
Proč jsem se vůbec rozhodla zhubnout?

Všem musí být jasné, že jsem při váze 88kg a výšce 178cm nebyla (a pořád nejsem) štíhlá slečna. Viděla jsem to sama v zrcadle, ale nikdy mi to nepřišlo tak hrozný. Vždyť se stačilo podívat na moji kámošku, která měla o 12 cm méně a stejnou váhu, jak vypadá ona a jak vypadám já, to mě celkem uklidňovalo. Říkala jsem si, jak by bylo fajn být hubenější, kupovat si menší číslo oblečení, ale to správné nakopnutí tu nebylo. Jo, snažila jsem se zhubnout, vedla jsem si tenhle blog, ale nic moc. Pak jsem konečně dostala tu správnou pobídku, smazala jsem blog a znovu ho obnovila.

Našla jsem si kamaráda, se kterým jsem si skvěle rozumněla. Vážně jsme si spolu padli do noty a po pár večerech to bylo jakoby jsme se znali celý život. Jednou jsme slavili něčí narozky a hrozně jsem se opili, seděla jsem s ním stranou od kámošů a kecali jsme, objímali jsme se, atp. Zeptala jsem se ho, jestli by se mnou chodil nebo něco v tom smyslu. Řekl mi, že jsem hezká, že se mu líbím a že jo, chodil by se mnou, kdyby to záleželo jen na něm, ale že by mu bylo blbý mít před kámošema tlustou holku, protože by se mu posmívali. V té chvíli mi to prostě došlo, že jsem tlustá. Do té doby mi to nikdo neřekl. Vím, že se mi tím nechtěl ublížit, byl prostě upřímný...

Díky tomu jsem se rozhodla, že se sebou musím něco udělat. Vždyť taky nechci tlustého kluka. Stačilo mi podívat se jen na fotky z jednoho večírku, kde jsem vedle svého (ex)přítele. On vysoký a vycrhtlý a já? Vysoká, ale proti němu! Hrůza a děs!

A co vás dohnalo k hubnutí, co byl ten spouštěč?

Tumblr_mkbv3qc3ih1qm23hao1_500_large

Awww

26. března 2013 v 15:40
Ahoj holky,

doufám, že máte zábavnější a záživnější den než já. Do večera sedím ve škole, máme předmět, kterému naprosto nerozumím, nebaví mě, nemám ráda toho učitele a nevím, jak udělat na tohle úkol. Zabijte mě někdo! Už se těším až dojedu na kolej, zapadnu do sprchy, pak do postele a pustím si něco hezkého...
Ve škole jsme příští týden měli mít volno. Už jsem si to plánovala, jak budu doma, pomalu se dám zase do cvičení, dodělám si práce do školy a ono nic!

Snídaně:
- asi 30g kukuřičných lupínků
- asi 250ml polotučného mléka

Svačina:
- banán

Oběd:
- dvě vejce na tvrdo
- dva knackenbroty

Svačina:
- jablko
- čokoládový termix

Dream body

23. března 2013 v 18:47
Ahoj,

tak moje malá chřipka se proměnila v docela slušnou angínu, takže jsem ráda, když můžu ležet a nikdo po mě nic nechce. Zítra bych měla dělat věci do školy a taky jet zase do školy, jak moc se mi nechce. Navíc ta hnusná zima ze mě vysává ještě víc energie.

Mimochodem: chtěla bych mít tělo, jako slečna na fotce. Dokonalé.

Tumblr_lmqq7h7gtg1qzdgkko1_500_large

Snídaně:
- 30g kukuřičných lupínků
- polotučné mléko

Oběd:
- mistička fazolové polévky
- trochu pečené kachny, domácí knedlík a zelí

Svačina:
- banán
- obložený chlebíček

Večeře:
- půlka žitné bagety, trochu másla, čínské zelí, plátek sýru a plátek šunky

Pití:
- 225ml capuccina
- 250ml energy drinku
- 1l čisté vody

Keep calm

21. března 2013 v 19:45
Oběd:
- miska fazolové polévky (cca 56 kcal)
- filet z alijašské tresky (cca 156 kcal)
- pečené brambory se sýrem a salámem

Večeře:
- dva bílé rohlíky (216 kcal)
- 4 kolečka turistického salámu (81 kcal)
- arašídové máslo (95 kcal)

Pití:
- 2l čisté vody
- 250ml energy drinku (111 kcal)

Pohyb:
- 60 minut na orbitracku (525 kcal)

Tumblr_limtuihlfi1qfateqo1_500_large


To se zase nepovedlo

19. března 2013 v 15:44
Ahoj slečny,

tak jsem chytla nějakou tu hnusnou chřipku, co teď létá vzduchem a na pár dní jsem byla mimo. Dneska jsem se cítila už v pohodě, tak jsem se rozhodla, že si zacvičím Ripped. Bylo to celkem v pohodě, normálka, ale už závěrečného protažení se mi zamotala hlava, měla jsem černo před očima, hučelo mi v uších..., lehla jsem si na postel a na chvíli odpadla. Takhle špatně mi dlouho nebylo, občas se mi to stává díky nízkému tlaku, ale dneska fakt uh, lekla jsem se.

Oběd:
- cca 150g pečených brambor s chili

Svačina:
- banán
- vanilkový pudink

Pití:
- 1 rozpustná káva bez mléka a cukru
- 1,5l čisté vody

Zase zima

12. března 2013 v 17:40
Ahoj,

dneska jsem měla chuť zůstat celý den v peřinách a nevystrčit ven ani nos. Nemám ráda dlouhé zimy, nemám ráda, když mám pocit, že v březnu zase bude sněžit a klepu se ve své bundě na zastávce, protože po cestě pěžky bych snad umrzla.

Ve škole to dneska uteklo celkem rychle, pak jsem se šla podívat do města po jarní bundě a jsem celkem zklamaná. Mám představu, jak by asi měla vypadat..., střih jsem našla ve třech obchdech, jenže ve dvou ta bunda byla z nekvalitní látky, měla divné švy a vypadala, že se rozpadne, ve třetím měla moc krátké rukávy (nebo já dlouhé ruce), ale objevila jsem tam ještě jednu hezkou, jenže za 2000,- a nevím, jestli se mi to chce dávat. Dokonce ta poslední ani neměla vojensky zelenou barvu! Fakt bych ráda na jaro nějakou veselou barvu, nehodlám se maskovat někde v lese...

Jinak jsem si byla nakoupit něco málo k jídlu, samozřejmě jsem toho spoustu nekoupila, ale do konce týdně do přežiju i tak. Na pokoji jsem si hned zacvičila, protože jsem tu byla sama. Od shredu jsem přešla k Ripped in 30. Mám druhý den a bolí mě z toho docela stehna... a dneska i ruce. Shred mi přišel nějak sympatičtější.


Tumblr_mhwxvrpml21s4ehnno1_500_large

Snídaně:
- 150g bílého jogurtu, cca 30g oříškové směsy, banán

Oběd:
- 2 sezamovo-žitné knäckenbroty, 2 plátky 30% eidamu, 3 cherry rajčata

Večeře:
- kuskus s kukuřicí a pepřem

Ten víkend

10. března 2013 v 22:28
Ahoj,

tak jak víkend? Já jsem osobně se sebou dost nespokojená. Po prášcích od ortopeda mi bylo blbě, večer jsem byla na oslavě narozenin, kde jsem měla dva chlebíčky, pár oček s česnekovou pomazánkou, vypila jsem skoro sedmičku polosuchého vína, asi tak dvě vodky s džusem (naštěstí jsem do toho vypila dost vody). Dneska jsem se probudila fakt mimo, jídelníček tomu odpovídá:

Snídaně:
- banán + zelený čaj

Oběd:
- gulášová polévka (tedy vybrala jsem z ní jen klobásu a brambory, zbytek nechala)
- 2 skleničky pepsi

Svačina:
- kuřecí maso s rýží
- 2x káva

Večeře:
- pšenično-žitná houska s česnekovou pomazánkou + zelenina

Tumblr_mjgrf85vfq1ql477co1_500_large

Mimochodem můj ex na tu oslavu přišel, chvíli jsme se ignorovali, pak jsme se začali bavit a skončilo to nočním muchlováním. Nějak nevím, co si teď o tom myslet.

Poslední den Jill

8. března 2013 v 19:34
Ahoj holky,

tak jak dneska? Já ráno byla u zmiňovaného ortopeda. Ráno jsem ještě hledala, kde že vlastně má ordinaci, pak jsem tam vešla a všude napsaní jiní doktoři, sranda, ale nakonec jsem to našla. Byla jsem celkem nervózní, spletla jsem si která noha mě vlastně bolí a celkově jsem vypadala jako idiot. Pan doktor byl celkem mladý, takže soukat se před ním z kalhot ..., bylo mi pěkně trapně. Vyšetřil mi koleno i kotník, usoudil že mám špatně srostlé vazy, takže mi dal ortézu do boty, mast proti bolesti, recept na zábaly a prášky proti bolesti, které mají šíleně moc vedlejších účinků.
Největší sranda byla, když se mě zptal na váhu a já bez váhání řekla 82,2 (ano, konečně!). Každopdáně mi tvrdil, že na mou výšku mám váhzu správně rozloženou a že vůbec hubnout nepotřebuju, atp. Prostě mil vážně milej :) Navíc mi zatrhl kardio cvičení, zumbu, atp. Doporučil mi, že když chci sportovat, tak orbitrack, kolo, plavání...
Od doktora jsem pak jela do nemocnice na rentgen, tam byla méně milá sestřička, která mi koleno dávala do různých pozic, že jsem myslela, že sletím na zem.

Z nemocnice jsme se vydala do centra města, abych koupila kamarádce dárky k narozeninám. Vůbec jsem neměla představu, takže jsem ji nakonec vzala Studentskou pečeť, kterou jsme málem sežrala na místě, stíny, řasenku, dva odličovače, odličovací tampónky, toaletní vodu, svíčky. Z města jsem se u ní rovnou stavila a vypadala, že má radost :)

Doma jsem pak koukala na Temné stíny od Tima Burtona. No, vůbec bych nepoznala, že to točil on, nějak mi tam chyběla jeho osobnost, ale jinak fajn. Večer jsem si zacvičila poslední den 30 days shred. Musím říct, že se cítím dobře, dneska to hrozně uteklo, celkově bych řekla, že mám pevnější tělo, pevnější vnitřní stranu stehen a ruce. Dokonce když zatnu, tak mám pěkný sval ;)

Teď se chystám jít pít s kámoškou, jenže vzhledem k tomu, že mám v sobě první prášek, na který se nesmí pít, tak... nic, budu bez toho piva :D

Tumblr_mia3rlehfb1qjpux0o1_500_large

Snídaně:
- 1 bílý rohlík s paštikou

Oběd:
- sekaná pečeně s brambory na malém talířku

Svačina:
- 1 kostička studentské pečeti (Vážně jen jedna, jsem na sebe pyšná)
- meruňková přesnídávka

Večeře:
- 1 žitný rohlík s arašídovým máslem

We all have ghosts, remorse, dreams, things we love and hate

7. března 2013 v 11:05
Všichni máme své duchy, výčitky svědomí, sny, věci co milujeme a nenávidíme.

Dneska jsem se poprala se svým duchem, resp. odepsala na mail jedné holce. Kdysi jsem ji celkem věřila, říkala ji hodně věcí, pak mě zradila a zachovala se jako největší kráva, všechno byla má vina a ještě na mě poštvala spoustu lidí. Odepsala jsem ji, nemám zájem se s ní kamarádit, ale odepsala jsem ji, odpověděla na otázky.

O víkendu se asi uvidím se svým ex. Společná kámoška slaví narozky. Nevím vůbec, co si on myslí, nevím jestli chce řešit, co se mezi náma stalo, vůbec si nedokážu představit, jak spolu budeme mluvit, protože mě to bolí. Co když se zeptá, proč jsem se s ním rozešla? Hm, nechci mu to říkat, ale proto, že prostě neměl čas a já chci někoho, kdo mě bude mít rád (což on asi je), a kdo my to ukáže nebo budu to cítit nějak víc. Mám strach, že ho uvidím, jenže když nepřijde, tak mi bude hrozně líto, že jsem ho neviděla.

Tumblr_lnqtr75rzn1qe31xzo1_500_large

Snídaně:
- 480g kefíru

Oběd:
- menší porce špaget s boloňskou omáčkou

Svačina:
- 2 knäckenbroty se čtyřmi plátky 20% eidamu
- mandarinka

Večeře:
- pečené brambory s chili