87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70! 69 68!

Únor 2013

Inspirace: Kaya

28. února 2013 v 22:49
Už delší dobu přemýšlím, že si sem hodím Kayu pro inspiraci. Mám tuhle herečku hrozně ráda, líbí se mi její vzhled, její postava a styl oblékání ze Skins (Effy jsem si tam naprosto zamilovala).

20080712000520_large

Z jiného soudku

28. února 2013 v 12:01
Hezký den slečny,

zjistila jsem, že když jsem doma a nemám pevný režim dne, tak se mi strašně nechce ani do cvičení, ale jakmile chodím do školy tak vím, že přijdu z ní a musím si zacvičit. Každopádně se k tomu nakonec dokopu i doma a pomalu začínám přemýšlet, co budu cvičit pro 30 days shred. Koukala jsem na Ripped 30, Killer abs a její jógu.

Jídelníček ze středy:
- oběd: jelitko + vařený brambor
- svačina: knäckenbrot, kolečko krůtí šunky, plátek eidamu 30%
- večeře: domácí nekynutá pizza

Jinak dneska bych vám chtěla představit kosmetiku, co zrovna používám.

Nestíhám

25. února 2013 v 15:46
E5baa58ed742ad7fe4518f601ba08cd4_largeAhoj holky,

tak jak se máte? Dneska jsem se pustila do třetího levelu Jillian a nějak nevím. Mám pocit, že jsem se nezapotila, tak jak obvykle, ale to je celkem tím, že jsem pozorovala, jak se cviky dělají, takže jsem se trochu ulévala, no kardio se mi zrovna moc nelíbí, protože se tam dost skáče a můj kotník ještě není úplně ok. Přemýšlela jsem, že bych skončila ke své obvoďačce zeptat se, jestli by mě neposlala na ortopedii kvůli tomu, a taky jsem se ji chtěla zeptat, jestli nezná u nás ve městě nějakou dobrou dietní sestru/výživového poradce nebo tak něco. Někde jsem slyšela, že se taky před hubnutím doporučují krevní testy, aby se zjistilo, jestli něco v krvi hubnutí nebrání. Když už jsem u těch doktorů, tak bych taky potřebovala zajít na gyndu (kam se mi nechce, protože sestřičky se chovají jako sedmihlavé saně) a objednat se na oční.
Dneska bych pak ještě měla napsat esej a do půlnoci ji odeslat, jenže místo toho jsem si vyndala všechno oblečení ze skříní, mám v pokoji obrovskou hromadu a měla bych ji uklidit/vytřídit :D

Zimaaa

22. února 2013 v 18:28
Ahoj slečny,

musím říct, že mám ráda když v prosinci padá sníh a je ta pravá zima, ale teď v únoru už mi to přijde dlouhé, navíc je venku snad větší zima než v prosinci, sníh spolu s větrem mi rozmazávají řasenku a ve svém kabátku mrznu. Dneska jsem byla u kadeřnice, trochu mě ostříhala a obarvila a vypadá to docela dobře. Pak jsem zašla do knihovny, kde samozřejmě neměli skoro žádné knížky, co potřebuji :/
A jinak? Procházka se psem, sraz s kámoškou s tím, že buď zítra půjdeme na ples a nebo do kina, cvičení a večer klídek, nemám v úmyslu vylézt ven.

Tumblr_ltm2j192c61r36g6so1_500_large

Skoro pátek!

21. února 2013 v 11:36
Ahoj slečny,

tak jak se máte? Já celkem fajn. Tedy moje spolubydlící opět v noci dělaly bordel, ale už jsem neměla nervy to s nimi řešit, tak jsem jim jen lehce naznačila, že jsou hlučné. Bylo mi řečeno, že jedna z nich mě a spolubydlící z našeho pokoje přes zeď taky slyšela, a že ji rušilo naše šeptání! Hm škoda, že ony nešeptají, ale řvou. Naštěstí už dneska jedu domů, hrozně se těším... Zbývají mi jen tři hodiny ve škole, pár hodin ve vlaku.

Snídaně:
- talířek ovesné kaše se skořicí a jablkem

Svačina:
- mandarinka

Oběd:
- trocha rýže (s kukuřičí, mrkví, hráškem a žampiony bonduelle a paprika)

Svačina:
- obložená tmavá bageta (herkules salám + trochu hermelínu)

Večeře:
- 100g grilované tresky + pečené brambory

Ps: Jak jsem dojela domů, tak jsem stoupla na váhu a jedno kilo dole :D (já vím, že bych se měla vážit až ráno)

This people

19. února 2013 v 9:50
Ahoj slečny,

tak jak se máte? Já včera konečně prohlédla mé spolubydlící. Myslela jsem si, že jsou v pohodě, ale akorát pomlouvají každého za zády. Minulý týden, když jsem se rozešla s přítelem, tak jsem měla špatnou náladu, seděla jsem u holek v pokoji a povídala si s nima. No, hned druhé ráno běžely za mnou spolubydlící, že jsem říkala tohle a tohle..., hm to si jako myslely, že já ji to neřekla do očí? Fakt se mi z nich obrátil akorát žaludek, jak jsou falešné. Pak v noci spíme a ony přišly z nějaké pařby, mlátí dveřma, řvou nahlas a ještě se diví, že jsem je šla poprosit, aby byly tišeji, že my už spíme. A to není všechno, fakt mě už serou.

Včera jsem školu přežila docela v pohodě, končili jsme ve čtyři, tak jsem zašla do Tesca, kde zrovna mají slevy na cvičební pomůcky a koupila jsem si švihadlo a rotační disk. Jsem zvědavá, jestli uvidím po rotačním disku nějaké výsledky, včera jsem se na něm točila 10 minut, poté co jsem odcvičila Jill, a pak mě celkem začalo píchat v boku :D

Tumblr_mifb0unaic1s69vcdo1_500_large

Not so good

17. února 2013 v 19:49
Ahoj slečny,

musím si postěžovat na svůj jídelníček. Dneska se mi teda vůbec nelíbí, v týdnu to zvládám tak skvěle, jím pravidelně a dostanu se k 3000 z 5000, které bych měla podle kalorických tabulek sníst. A doma? Spoustu jídla, dobrot a sladkostí.
Dneska jsme měli menší oslavu, takže jsem spořádala malý kousek rolády, včera jeden řádek studentské pečeti - úplně se mi nechtělo věřit, když jse tu čokoládu hodila do tabulek, jak je kalorická. Až tak moc. Každopádně jsme pak byli na dlouhé procházce, zacvičila jsem si Jill a ještě jednou 10 minutové video.

Never forget who you are

16. února 2013 v 17:37
Ahoj slečny,

tak jak se máte? Já dneska celkem fajn. Jako skoro každou sobotu jsem byla na kafé s kamarádkou, tentokrát jsem si dala fresh z ananasu, jablka, skořice a vlákniny, jenže mi hrozně nesedl a pak mi bylo docela blbě.
Jinak jsem dneska byla na hodinové procházce se psem, pak jsem si zacvičila Jill a dala si 20 minut na orbitracku.

Tumblr_mi9hjwubfr1s60mmro1_500_large

Why am I so lazy?

15. února 2013 v 15:59
Ahoj holky,

včera nám škola skončila o něco dřív, takže jsem stihla i dřívější vlak domů. Docela bych si na to odpadávájí hodina a zkracování zvykla :). Doma mě čekalo nemilé překvapení. Hned jak jsem dorazila, tak mi máma oznámila, že ona jde na oslavu, táta je v práci a mám pohlídat malého brášku. To člověku udělá radost - přijela jsem jen proto, aby měli hlídání. Hm, navíc jsem čekala dva balíčky, že mi přijdou v pátek domů a ono nic. Jeden přijde v pondělí a o tom druhém nic nevím.
Včera jsem si pak zacvičila a s bráchou pak zežela v posteli a koukala na nějakou pohádku, u které on usnul. Jinak jsem dneska nic moc nedělala - byla jsem v knihovně, nakoupit si nějakou zeleninu, zjistila co musím udělat do školy a odložila to na zítřek :D

A dneska mě potěšila váha - 84, 5 kg. Wow! O kilo a půl méně než posledně.

Tumblr_mi7j8sdfx31qfe2mio1_500_large

Just because we do bad things does not mean we are bad people

14. února 2013 v 13:03
Ahoj,

jak se máte? Včera večer to na mě celé padlo. Když jsem jela ze školy, tak jsem si v autobuse vzpomněla, co všechno jsem mu ještě chtěla říct a měla jsem co dělat, abych se nerozbrečela, pak jsem to vypustila ve sprše a nevím, celé mi to bylo líto. Věřila jsem, že nám to vydrží dlouho, že je nám spolu fajn a nevím.
Mám celkem špatnou náladu, na kolejích je totálně mrtvo, všichni leží a čumí do počítače, když něco navrhu, tak je to samé "nevím, uvidíme", bla bla..., tak aspoň dneska jedu domů, potřebuju si vyprat povlečení, ručníky a spoustu oblečení.

Tumblr_mg1ddpqbnl1rnfejco1_500_large